(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

niedziela, 18 września 2011

I hate this place


Przycupnęłam za książkami.
Obserwuję też przyczajona zza węgła. Czytam, analizuję, nie dowierzam, załamuję ręce, wstrzymuję oddech.

Nie, nie mowa tylko o romansidłach. Są jeszcze inne treści literackie do poczytania. Są jeszcze inne fajne rzeczy, które mnie interesują. Są też takie, które mnie interesują z przymusu. Są też wasze opinie, komentarze, blogi.
Czytanie , a czytanie ze zrozumieniem robi różnicę. Do której grupy się zaliczacie?

Moje usg jest znowu teoretycznie ok. Coś tam stłuszczałe gdzieś tam, zostawiam do wtorku.
Drugie usg (owego) się nie odbyło , gdyż pani doktor wyszła sobie do domu wcześniej. Nie chce mi się nawet tego komentować, od dawna już wiem, że kopernikowski szpitalik powinien spłonąć żywcem na życzenie pacjentów. Nienawidzę tego miejsca. I ludzi tam niby-pracujących.
Idę czytać dalej.
I obserwować z przyczajki. Taki mam teraz akurat humor. A czasem lepiej zamknąć twarz, niż powiedzieć kilka słów za dużo. Aaaaaaa. Dojrzewam.
Czy taką Ksenę można wytrzymać? Ja wolę tą wojowniczą. A ona się uśpiła.

12 komentarzy:

 1. Mam wrażenie, że jednak do tych czytających ze zrozumieniem:)
  Przyczajaj się, obserwuj.
  Podziel się wrażeniami - please!

  OdpowiedzUsuń
 2. wytrzymam ile będzie trzeba, ale z radością powitam tamtą, która uwielbiam.
  Święty spokój (odpuszczanie) też ma swoje dobre strony - pozwala się zregenerować. Odpoczywaj, nabieraj sił ale tylko wróć.
  pozdrawiam
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Ksena ja Cie uwielbiam w kazdym wydaniu, tak mi blisko do ciebie i tej melancholijnej i tej wojowniczej:* Ja też mam po operacji jakieś zgrubiałe grudki tłuszczu (tak mi powiedział lekarz). a ta baba co poszła wczesniej do domu to może ja skomentuje, to zwykła idiotka. Spokuj pacjenta jest najważniejszy, przez ta lafiryndę musisz czekać. Daj znać mi wszystko od a do z.
  Ja mam wszystko w środę. Już mnie brzuch boli. Kiss
  Anna m-r-c

  OdpowiedzUsuń
 4. Doro :) co do Ciebie to raczej wątpliwości nie mam :*
  Grażyna :):*
  Anula-nie mam koncepcji , co dalej. Nudzi mnie ciągła walka o to co oczywiste. Trzymam za Cię kciuki mocno i wiem, że będzie gitara:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ksenuś - czy przyczajona, czy Wojownicza fajna z Ciebie kobitka. Taka jak lubię. A twarde fajne babki zawsze dadzą sobie radę. Nawet jakby trzeba było zaklinać rzeczywistość, żeby wszystko było dobrze. Ściskam Cię mocno, Aleex.

  OdpowiedzUsuń
 6. No właśnie.
  Fajna z Ciebie kobitka:)
  To może już dość tej przyczajki, hę?:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tiaaaa :] dopiero się rozkręcam ..
  Za dużo niedoogarnięcia rzeczy się dzieje.
  Ściskam moje kobitki :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Ksena, Ty się lepiej nie przyczajaj, bo niestety świat jest pełen takich różnych, jak ta z kopernika co to blixniemu potrafią - nie wiem czy z pustołba czy z innego pusto.. - piekło na ziemi czynić, ewentualnie kłody pod nózki rzucać... wiem, przeżyłam, przepłakałam, przebałam się... az w końcu mordę wydarłam i odkryłam, że tylko to działa:) I wtedy się zyje! całuję i piatkę przybijam. sisi

  OdpowiedzUsuń
 9. Sisi :* nudzi mnie darcie mordy :]
  a wiem, że to dopiero początek ...
  Wyciszam się, ale wrócę z podwójną mocą .
  Obiecuję.

  OdpowiedzUsuń
 10. A co za książki na tapecie?!
  Jak tam nastrój?!
  Chyba jakoś "różowe nastawienie" nam gdzieś uciekło co?
  Czyżby jesień?...

  OdpowiedzUsuń
 11. Ksenko, w każdym wydaniu jesteś SUPER ;)
  ;****
  Luika

  OdpowiedzUsuń
 12. Różowy zaplątał się w babie lato.
  Melduję posłusznie.
  :*

  OdpowiedzUsuń