(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

środa, 27 lipca 2011

Wszystko będzie dobrze...


Jestem po seansie TVP.
Film Wszystko będzie dobrze zaskoczył mnie. Oglądaliście? Co Wy na to? Czy zakończenie było trafne do końca? Każda droga krzyżowa ma swój wymiar/ ehh ja w cuda wierzę. 
Myśli ogarnę jutro. Dzisiaj bym tu trylogię stworzyła..

6 komentarzy:

 1. Mnie z TV nie po drodze, więc nie widziałam.
  Ale zaciekawiłaś mnie i pewnie wypożyczę i obejrzę.
  A później napiszę, co myślę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam. Przewidywalny. Przecież wiadomo było że nie skończy się cudem ozdrowienia!Szkoda tylko syna i jego biegu do matki boskiej. Matka boska była zajęta i nie uratowała mamy:( ale gra aktorska ok.
  Pozdrawiam Madzia

  OdpowiedzUsuń
 3. ...ja nie myślałam, tylko...czułam...i płakałam...
  ehhh...

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałam jakiś czas temu.Wzruszający ten chłopiec...

  OdpowiedzUsuń
 5. a oglądałas ''Bez mojej zgody''?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie oglądałam .
  Poszukam, obejrzę. Dzięki:*

  OdpowiedzUsuń