(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

środa, 13 kwietnia 2011

Powrót

Trochę długo wracałam, ale jestem :)
Od miesiąca w domu ! Co za cudowne uczucie wrócić do swojego miejsca na ziemii, do swoich , do dziecka, do jakichśtam "obowiązków":) mam przykazane leżeć i pachnieć, ale chodzę i pachnę. Wróciłam równy miesiąc temu, a wydawało mi się,że wczoraj. Tamten miesiąc na radioterapii był hmm dosyć pouczający,jeżeli chodzi o przebywanie z ludźmi.Przytoczę kilka historii, a potem chyba zacznę zagłębiać się w ludzkiej psychice;) Ale najpierw uporządkuję  fakty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz