(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

piątek, 4 lutego 2011

Telefony

Telefony,telefony...w moim poprzednim życiu telefon był jedną z moich rąk, był w wersji służbowej i prywatnej, był ciągle rozładowany,zagrzany,jednym słowem się urywał:] dziś został jeden i jak na złość już 2 dni milczy jak zaklęty! Jedno z narzędzi komunikacji nie dzwoni!! Cóż za przeciwwaga do dnia urodzinowego, do tamtych dni, kiedy większość "znajomych" znała mnie , a teraz udają,że nie mają czasu wiedzieć. Zostali Ci , którzy zawsze byli blisko i Ci, po których bym się tego nie spodziewała, ale to tak przecież bywa?

2 komentarze:

 1. będę tym znajomym "po którym się nie spodziewasz":) pewnie się dziwisz co robię w tej notce, ale tęskni mi się, więc czytam Cię uważnie w poniedziałkowy przedwieczór:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzepiesz mi bebechy blogasia :)
  o jak miło ;)
  myslałam, że gdzieś lotosz, tęsknię bardziej :)
  myślę o Tobie, czujesz to?
  :*:*:*

  OdpowiedzUsuń