(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

niedziela, 24 kwietnia 2011

Święta Xeny:)

http://carismo.wrzuta.pl/audio/8iKet4JpUyA/hey_-_faza_delta

Uwielbiam tą piosenkę :)

Dzisiejszy dzień : większość przy stole , imieniny , toasty, rozmowy ...o chorobach. I wreszcie pytanie : jak się czujesz?
-super
-NO i super wyglądasz! (hehe) a włoski rosną, czy to Twoje ? (bardzo śmiszne, bo mam zajebistą perukę, a pyt o włosy nie wiem,czemu mnie śmieszy)
-nie, to peruka- wrrr
-ojeje- a wyglądają jak prawdziwe - hłe hłe
i siup toast w gębę.
I tak z 6 godzin.W międzyczasie gadka o tym, jak namnożyć sobie czerwonych krwinek (pytanie po co??? hmm, mnie bardziej hemoglobina interere)- otóż czerwone winko!!! Zapytałam tylko - butelkę dziennie?

4 komentarze:

 1. :)
  super piszesz, Wojowniczko :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki świąteczny klasyk! Ksena, to ja się przywitam :) blogowo toastem bezalkoholowym

  OdpowiedzUsuń
 3. znalazłam Cie u Asi...szkoda tylko ,że wszystkie w tym temacie....no ale razem raźniej.Powodzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie,że raźniej :) dziękuję Wam Dziewczyny! Dzisiaj wystąpiłam bez peruki. Też było śmiesznie (dla mnie) taki eksperyment :)

  OdpowiedzUsuń