(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Moje miejsce

Słonko przepięknie się uśmiecha cały weekend.Wczoraj odpaliłam rower i pojechałammmm!!!:) było fantastycznie, wolność, wiatr hulał...no tzn nie hulał, bo nie miał po czym, ale chustka i kaptur plus okulary ciemne i muzyka w uszach:) miodzio!Czułam ,że żyję , czułam się, jakbym była znowu zdrowa i pełna sił! Tylko jak byłam zdrowa, to tego nie doceniałam. . . Dziś znajoma do mnie powiedziała,że mam używać życia. Używam. Jestem u siebie, mam świeże powietrze, pieska i dom. Nie potrzebuję wyjeżdżać. Może nad morze :) z Rodziną. Tu jestem szczęśliwa. Amen.:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz