(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

piątek, 22 kwietnia 2011

Świąteczne wariactwo//

Patrzę na ludzi oszołomionych w galopie na zakupach i kręcę głową w zdumieniu. Ja w tym roku bardzo odpuściłam, już nawet nie ze względów zdrowotnych tylko sensownych. Po co? To są 2 dni Najważniejszych Świąt w Roku , a nie kolejna majówka z piciem i grillowaniem (fe!! kiełbacha niezdrowa;P) To czas na puknięcie się w głowę i zastanowienie nad sobą, a nie liczenie potraw i bieganie w gorączce tropikalnej po sklepach . Wam życzę Spokoju i Radości ze swoich Bliskich. Sobie też:))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz