(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

wtorek, 19 kwietnia 2011

Rower

Oszalałam z tym swoim rowerem, no ale nie mogę się powstrzymać:) wczoraj co prawda zdychałam okrutnie, serce nie nadąża za mną ;) no ale dziś znowu słońce świeciło dla mnie więc jakbym nie mogła skorzystać....Pojechałam "na miasto" , przejeżdżam obok znajomej znajomej i widzę jej szok w oczach: O Boshe, ONA MA RAKA I JEŹDZI NA rowerze! Kurwa , a co nie wolno? Mam leżeć o kroplówce i odjeżdżać?? Bez komentarza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz