(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

wtorek, 10 maja 2011

Wyskok w miasto :)

Poszłam dzisiaj na zastrzyk, na piechotę w 1 stronę, a co, w końcu piękna pogoda jest tak? Ubrałam się letnio, muzyka w uszy i okulary na nos, Włożyć i zdjąć je to jest mały wyczyn, a wszystkiemu winne moje sztuczne włosy:] pomyślałam, trudno, najwyżej będę w sklepie anonimowa. Gdzie tam. Zdążyłam wejść , już zostałam namierzona przez "ochroniarza" , nie lubię , jak mi ktoś wtyka nos w koszyk, zwłaszcza przy wybieraniu antyperspirantu, więc odwróciłam się ku niemu (patrzył na mnie żując prześlicznie gumę), przytrzymałam włosy i zdjęłam okulary. Popatrzył na mnie dziwnie i dał mi święty. Okularów już nie założyłam, bo bez lustra to jak?
Pokłuli mnie znowu ostro i ruszyłam dalej:)a już w ciągu tygodnia będę miała swój pierwszy sztuczny organek,którego brak mi doskwiera coraz mocniej :] więc chyba trzeba będzie fetować:] strasznie się cieszę:))
No i czas też na różnego rodzaju badania krwi i cyt. Nie chce mi się, bo teraz jest super , a czekać na wyniki zwłaszcza cyt. to taka trochę masakra...więc odłożyłam do przyszłego tyg. :)

1 komentarz:

  1. Zazdroszczę "wyskoków" ;)))
    Ja to z łysą głową latałam a do tego miałam jeszcze ją całą poharataną po trepanacji ;)
    Heeheheheheh wygladałam jakbym zeszła z motocykla a wcześniej wyszła z wiezienia za zabójstwo chlopa hhihihi. Wtedy to na mnie patrzyli... Teraz włosy (choć krótkie) zasłaniają te blizny i trochę łagodniej wyglądam ;)))))

    OdpowiedzUsuń