(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

niedziela, 1 maja 2011

Niedzielny poranek, dosyć późna pora , leniwe przeciąganie się ... Godzina 10 :) do sypialni wpada Młoda , uśmiechnięta, skacze na łóżko. Ja chcę się ubrać, więc proszę,żeby wyszła.
-A dlaczego?
-Bo mamusia chce się ubrać.
-No to się ubieraj . :) Czemu mam wyjść? A dlaczego Tata nie? Tata może być przy Twoim ubieraniu?


Ręce mi opadły. Pomógł mi Łysy i grzecznie wyprowadził Młodą.
Tata może. Bo Tata był w szpitalu z Mamą i ją mył po operacji. I widział więcej,niż każdy by sobie wyobraził. I kocha i jest. I nie uciekł. Bo kocha. Mam szczęście...

************************************************
Znowu wsiadłam na rower:) wzięłam Młodą i pojechałyśmyyyyyyyyyyyy !!!! Fajnie było. Dojechałyśmy do lasu (ok 500 m od mojego domku:)) i Młoda mówi,że w zasadzie to by już chciała do domu, bo się zmęczyła. Powiedziałam Jej-to zostaw rower i idź . Popatrzyła na mnie jak na wariatkę (hiiii) i powiedziała,że JESZCZE SIĘ POMĘCZY . Więc ja też :) się pomęczę :) i Was .

5 komentarzy:

 1. aaaaaaaaaa, to mój tekst!
  mówię Giancarlowi żeby zostawił rowerek i może wracać z buta :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha ha :] moja siostra czy co? :P:*

  OdpowiedzUsuń
 3. A nieee..to wyrodne matki:P:P:P

  OdpowiedzUsuń
 4. :* :* :*
  Boże, już myślałam, że tylko ja jestem takim potworem :]

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem gorsza... do dziś moja Młoda nie ma roweru hehhehehhee ;))))

  http://mamczerniaka.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń