(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

piątek, 16 marca 2012

178.

Chodzi za mną "rozbrajająca nieudolność" niejakiej Jones.
Odkurzając dziś i walcząc z kurzem wyśpiewałam dziś kilka piosenek. A kiedy oklapłam na kanapie w celu odpoczynku, pomruczałam Gabrielle.

Uwielbiam TAKĄ pogodę .
Aczkolwiek słońce bezlitośnie obnaża moje brudne okna i wszelkie zakamarki w kuchni, gdzie gromadzi się wielkie COŚ, czego p.Gessler nie chciałaby widzieć :] zimą, kiedy jest ciemnawo tu i ówdzie-jakoś czyściej jest..
Ale nie mam czasu na sprzątanie! Potem! Teraz idę chłonąć promienie słońca.

12 komentarzy:

 1. Kseno, miałam i gdzieś zagubiłam płytę z soundtruckiem z filmu 'Bridget Jones" Kocham wszystkie kawałki. Co ciekawe byłam w tym czasie w trakcie odchodzenia od męża i znałam już nowego partnera, który jak wiesz też jest już ex, i obydwaj, nie znając się, słuchając piosenki , która jest na moim blogu " All by myself", stwierdzili, że to piosenka o mnie lol :) Byłam pod wrażeniem hahaha
  całuję:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Okna! Zbieram się do umycia ich w kuchni - będę miała nowy widok. W tzw. dużym pokoju, gdzie mąż pali papierosy, zrezygnowałam z mycia. Będzie musiał zrobić to sam, gdy już nie da rady nic zobaczyć przez szybę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Viki => w pierwotnej wersji miałam wrzucić "All by myself" jednak nie pasowała mi do pogody (dziwna zależność, ale istotna-piosenka musi czasem pasować do pogody) , każda z nas jest po trochu B.Jones. Książki o niej przeczytałam po kilka razy, film starczył 2x.
  Ania=>wywalić chłopa na dwór! Skaranie boskie, żeby kopcił w domu! Teraz ciepło,, więc niech nie przesadza ! :D
  :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana - ja dziś, w ramach odpoczynku w wolny weekend, wzięłam się z porządki. Doszłam do wniosku, że mycie okiem w promieniach słońca ma swój nieodparty urok :))))))))))) Pozdrawiam wiosennie, Aleex.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aleex :* ja na razie cieszę się tym słońcem :) na mycie okien przyjdzie czas > ta pogoda jest zdradliwa , wiesz o tym? :* uważaj na się :) :*

  OdpowiedzUsuń
 6. fakt pogoda przecudna :)) mnie nastroiła bojowo do porządków, nawet sobie wolne wzięłam w czwartek i piątek, żeby się urobić w domu :) efekt jest dwojaki:
  1. mam błysk i w domu (z wyjątkiem okien, bo tego się nie tykam) i w ogródku
  2. mam takie okropne zakwasy, że dzisiaj ledwo z dziećmi na łyżwach jeździłam :( o ręce to już nie będę wspominała, bo mnie wkurw na nią bierze...

  buziole ogromniaste :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za odwiedziny! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. mam tę płytę!
  o rany
  to był początek studiów.... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ponadto, uważam że Renee Z. wygląda o niebo lepiej z nadwagą niż jak wysuszona gałąź!

  OdpowiedzUsuń
 10. Monia => zaszalałaś kobieto. ja delikatnie przymierzam się do mycia okien samodzielnie, gdyz MUSZĘ udowodnić sobie , że jestem zdrowa .. głupie wiem, ale sama na własnej skórze muszę się przekonać, czym to śmierdzi :]
  Tabakowska=> Renee wypadła wyjątkowo przekonująco jako amerykanka grająca angielkę, poświęciła się kobita i bardzo jej to wyszło. kg też :)
  Uwielbiam te nitki porozumienia między nami :] =>to do Ciebie Tabakowska :)

  OdpowiedzUsuń
 11. o nie kochana!
  film i książka są idiotyczne.
  do potęgi.

  nie wierzę, że Mark Darcy mógłby się zakochać w takiej idiotce...

  w pannie Bennet owszem, w Bridget Jones zdecydowanie nie!

  pamiętacie jak wychodził z jeziora? ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. "nie wierzę, że Mark Darcy mógłby się zakochać w takiej idiotce..."

  Tabaka :) każdy z nas chociaż raz w życiu o tym pomyślał (dot. obu pci)
  im lepszy pan Darcy, tym większe idiotki się trafiają.=>i wice wersja .
  Pacz, dla Niej nawet się zmoczył w jeziorze :D

  OdpowiedzUsuń