(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

wtorek, 17 lipca 2012

217.

To my :)

Wiem, że już wiecie, czytaliście, widzieliście, klikaliście.

Tym razem Warszawa mnie urzekła. Może po prostu dojrzałam do niej/lub ona do mnie?

Badanie było przeprowadzone wzorowo. Byłam pierwsza na liście badanych. Bardzo miła obsługa medyczna przeprowadziła mnie przez swoje procedury wzorowo. Jedyny problem był z wkłuciem wenflonu, ale przecież to normalne , gdy używa się ciągle jednej ręki do pobierania krwi z żyły.
Następny krok to wypicie kontrastu w ilości oszałamiającej jak na pusty żołądek - 0,5 litra ! Oj, cały dzień odbijał mi się anyżkowo-ziołowy posmak! Wypijając kontrast leżałam sobie na fotelu i szczerze mówiąc - zdrzemnęłam się ! ( dobrze, że nie chrapnęłam - ostatnio tak lubię)
Kiedy zapakowano mnie do tomografa (nówka sztuka) pomyślałam -"C'est la vie" - badaj, szukaj, tylko nie znajdź za wiele .

Po badaniu nastąpiła milsza część dnia - spotkanie z Nią.  A precyzując z Nimi - Ona i Niemąż , który jest nie mniej fantastyczny od Niej. W głębi urokliwej i starej części Warszawy zjedliśmy, pośmialiśmy, poprzytulałyśmy się, po czym odjechalimy w dwie różne strony. Z ciągłym uczuciem niedosytu. Jednak rak się przydaje. Gdyby nie rak - nigdy byśmy się nie spotkały. Łączy nas tyle samo, co nas dzieli. Jest równowaga. Chustka - kocham Cię - i pamiętaj - zaczekaj za mną!

Wyniki PETa będą może w piątek.
Czekam z wielkim zniecierpliwieniem, gdyż wraz z tym czekają moje plany na następny miesiąc.
Ale raków nie obchodzą nasze plany. Mam nadzieję, że mój rak liczy się ze mną, bo jak nie to pokażę mu , gdzie raki zimują!12 komentarzy:

 1. Nie szkodzi, że widzieli mi czy klikali już my:) Ważne, że ciągle ten dzień promienieje i pięknie na zdjęciach został uchwycony:)
  Twój rak liczy się z Tobą, nie ma innej opcji, niech lęka się nieustraszonej Kseny!:)
  Kocham:*

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniałe zdjęcie, wspaniałe notki o spotkaniu i tutaj, i u Chustki. kibicuję po cichu od kilku miesięcy, dziś w ramach coming outu napiszę, że obie jesteście super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację- rak dużo wnosi, tego dobrego też. i trzeba korzystać ile wlezie! Nawet wawkę można polubić :D
  klikali klikali podziwiali...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ksenuś, rak poszedł sobie w pizdu, nie ma go i tak ma zostać!
  A ja mam dość srtey atak choróbska:( Żle mi jak cholera. ciężko. Znowu. Teraz niecałe dwa miechy było dobrze:( całuję. sisi- jako anonim , bo z służbowego

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. ps(piękne z Was kobity, no, miło popatrzeć).

   Usuń
 6. Ksenus, ładna i taka jakaś...jakby to ując- łagodna jesteś w tym wcieleniu blond laski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nieodparte wrażenie, że ostatnio Ksena w ogóle złagodniała ;) ciekawe, czy to jakiś new trend? New look?
   Ładnemu ładnie we wszystkim! Jako ciemnowłosa też było fajnie, pewnie wszyscy co Cię widzą w blond wersji są w szoku? Ale ładnie, ładnie razem wyglądacie!

   Usuń
  2. Taaa
   Fruwam po "Krainie Łagodności" - pamiętacie ten program tak a propo?

   Przyczajam się :>

   blond mnie zaczyna nudzić :P

   Usuń
 7. Kseno jestem ! Nie było mnie miesiąc w PL. Nadrabiam zaległości i nieustająco trzymam kciuki za wyniki !

  Jako blondyna podobasz mi się niezmiennie :)
  równie niezmiennie pozdrawiam Ciebie i Chustkę :)

  Idę czytać, bo widzę, że dzieje się ;)
  3maj się ciepło!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne kobity!:*
  Trzymam kciuki za wynik peciora!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyglądacie super ! Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń