(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

piątek, 25 maja 2012

198. sił bez

Śniło mi się, że napisałam posta.
Sprawdzam rano - rzeczywiście mi się śniło. .

Skonsultowałam się z Moim Drugim Specjalistą od spraw rakopochodnych.
Jestem przypadek niezwykły. (dlatego grozi mi PET ha! )
Zrobimy markery za 2-3 tyg.
Obaczymy!

Dziękuję za porady w/s nóg.
Wszystkim!

6 komentarzy:

 1. Po prostu serdecznie pozdrawiam i 3mam kciuki.
  Niech Moc będzie z Tobą! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pablo ! Pisałam u Ciebie, ale onetowskie strony miały jakąś masakrę ze sobą , więc wiedz, że i ja jestem z Tobą, razem z mocą!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sama kochana wiesz najlepiej, że podwyższone markery nie muszą świadczyć absolutnie o niczym przerażającym! i niewątpliwie w Twoim przypadku tak jest. moja przyjaciółka - 8 lat po- wciąż ma nieustannie podwyższone- tak jej zostało i nie tylko jej.Więc spokojnie. Wiesz, przecież że jest dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sisi - ależ oszywiśćieee że ja to wszystko wiem!
  To nie ja sieję panikę, tylko moi lekarze! :D chyba mnie kochają :)

  OdpowiedzUsuń