(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)

O mnie

Moje zdjęcie
Łódzkie
Xena - wojowniczka, która po długiej drodze zabijaki, pirata i herszta, opowiada się po stronie dobra. Rozpoczyna walkę ze wszystkim co poprzednio było jej codziennością. Staje się postacią pozytywną. /Tak jej się przynajmniej wydaje :)/ T2N2M0 G3 to moje symbole rozpoznawcze w świecie medycyny. Od lipca 2012 prowadzę dodatkową walkę z przerzutami do kości (tak, żeby mi się nie nudziło). Od lipca 2014 bujam się z przerzutami do wątroby... Napisz do mnie: ksena@op.pl

Online

Statystyki

piątek, 21 stycznia 2011

Znowu się boję ..

No i mam teraz o czym myśleć. Kaszel,który mnie dusi od ost chemii niepokoi Profesora, który każe mi zrobić RTG płuc. To już trzecie w ciągu 5 miesięcy. I co tam pokaże? Czy to tylko skutek uboczny chemioterapii? Czy to coś więcej?? Coś,czego nie chce nawet sobie wyobrazić!? Po prostu się boję. W poniedziałek się mam nadzieję okaże. W poniedziałek dużo się w ogóle okaże. Za dużo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz